Om te beginnen (beter laat dan nooit) HAPPY NEWYEAR!! Ik wens jullie allemaal een liefdevol, succesvol en gelukkig nieuwjaar toe. Dat je al je doelen mag behalen en je wensen uitkomen. Ik hoop dat 2015 voor iedereen een prachtig jaar mag worden. En ik hoop dat ik in 2015 met net zoveel plezier kan blijven bloggen als ik nu doe! Ik heb persoonlijk niet echt ‘goede voornemens’, maar wel wat doelen die ik wil behalen, of dingen die ik graag wil doen! Op nummer 1 staat toch wel om deze zomer weer naar een super mooi land op vakantie te gaan!
Nu verder naar het doel van dit artikel haha ;-). Ik heb twee nieuwe favoriete lipsticks, en ook nog eens lekker budget! De lipstick ‘On the Catwalk’ had ik al eerder bij een vriendin gezien, dus ik ging naar Kruidvat met het doel deze te scoren. Maar toen ik ook ‘I Am yours’ zag liggen, een ‘nude’ tintje maar net anders, vond ik deze er ook prachtig uitzien! Vandaag heb ik voor jullie een review van beide producten.
De lipsticks zijn van de normale Essence lijn ‘longlasting’, met de simpele zwarte huls. Het handige gekleurde rondje geeft aan welke kleur de lipstick is, super handig! Essence beweert dat de lipsticks urenlang moeten blijven zitten, en hun intense kleur moeten behouden. Er zijn op dit moment 16 verschillende kleuren van deze lipsticks verkrijgbaar, van nude tot zwart, voor ieder wat wils dus!
De swatches; De lipsticks voelen super zacht en romig aan, en zijn meteen al goed gepigmenteerd. WAUW!
Full face foto’s;
‘On the Catwalk’
Ik ben erg te spreken over mijn nieuwe aanwinsten, dat langhoudende moet je alleen wel met een korreltje zout nemen. Want na enkele uren is de lipstick toch wel aardig verdwenen en moet je hem even bijwerken. Maar ondanks dat vind ik ze echt prachtig! Zeker als je kijkt naar de prijs. De Essence lipsticks kosten €2,39 per stuk en zijn te koop bij Kruidvat en Trekpleister.
Wat is jou favoriete budget lipstick merk?
val
Wauw. Ik hou van Essence! 🙂 Mn favoriete lipstick merkt tot nu toe. En wat een prachtige kleuren!
Dionne
Wat een mooie kleurtjes!
Marloes/GLAMOURMOES
Ik heb er ook 2 uit deze lipstick lijn. Ziet er goed uit!
Sophie
Ik had on the catwalk veel donkerder verwacht! Wel lieve kleurtjes zo!
Desiree
Ik ben echt helemaal verliefd op on the catwalk. Het lijkt wel alsof die bij jou veel subtieler uitpakt! Bij mij oogt ie veel donkerder, maar toch niet te knal en wel natuurlijk! Mijn favoriet voor deze feestdagen! Stom dat ik hem vorige week ontdekte en niet al veel eerder, haha!